MATURA 2023

Z nami zdążysz przygotować się do egzaminu!
Nie strać swojej szansy i dostań się na wymarzone studia!

Dlaczego warto wybrać kurs maturalny?

Na początku kursu nauczyciele zweryfikują i zdefiniują mocne i słabe strony językowe uczniów i naprowadzą ich na “właściwe tory egzaminacyjne”.

Celem kursu jest skuteczne przygotowanie do rozwiązania różnorodnych typów zadań egzaminacyjnych, solidna powtórka i rozwój słownictwa z wszystkich tematów maturalnych oraz usystematyzowanie wiedzy gramatycznej.

Zajęcia w kameralnych grupach pozwalają na efektywną interakcje między Kursantami. Odpowiednio symulowana przez Lektora prowadzącego komunikacja procentuje jeszcze większym przyrostem wiedzy a często jest okazją do nawiązania ciekawych znajomości rówieśniczych.

standardy kursu MATURA 2023

PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2023

MARZEC – MAJ 2023

60 x 45 MINUT

język angielski i
język niemiecki

egzaminy próbne w cenie, lektor specjalista

praktyczne materiały do nauki

lekcje odbywają się online i stacjonarnie


Kursy są pod opieką Metodyka, lekcje prowadzone na bazie ustalonych i wyselekcjonowanych materiałów pozwalają na indywidualizację treści poprzez kameralną liczbę osób w grupach od 5 do 7.

Uczestnicy zajęć rozwiązują kilkaset zadań i wiele arkuszy maturalnych, dzięki czemu uczą się odpowiednio gospodarować czasem, tak aby osiągnąć jak najlepszy wynik maturalny. Prowadzący są czynnymi egzaminatorami maturalnymi, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, posiadający status nauczyciela dyplomowanego. To oni przekazują wiedzę odnośnie wszystkich wymagań maturalnych, niezbędnych do efektywnego zdania egzaminu maturalnego.

FAQ – kurs MATURA 2023

JAKI JEST/ JAKA JEST?

EXPRESS

OSTATNI DZOWNEK

czas trwania 

02.2023-04.2023

01.2023-04.2023

zapisy od

30.11.2022

intensywność zajęć/ tydzień

1x 135 min.

dni zajęć

wtorek, czwartek, sobota

godziny zajęć

09:00-11:15

16:30-18:45

wielkość grupy

5-7 osób

tryb

online lub stacjonarnie

poziomy

A2-B2

Ilość godzin (45 minut) w semestrze

60 

30 

możliwość płatności w ratach  

TAK

cena od 

1248 PLN

624 PLN

materiały do nauki

20% rabat na podręcznik i ćwiczenia 

Dlaczego My?

“Przy wyborze szkoły językowej najważniejsza jest jej renoma, potwierdzona opiniami Kursantów, a także kadra lektorska. Jeżeli szkoła specjalizuje się w kursach egzaminacyjnych, czy też posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów międzynarodowych oznacza to, iż posiada zespół o najwyższych kwalifikacjach.

Naszym największym i najsilniejszym atutem jest właśnie kadra lektorska – wysoko wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem filologicznym, odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.”

Metodyk SJO OMNIBUS

zapis na kurs – krok 1
zarezerwuj miejsce w grupie

Pierwszym krokiem jest wypełnienie poniższego formularza.
Dzięki tym informacjom łatwiej będzie nam dopasować dla Ciebie optymalną grupę. Jeżeli zapisujesz się w trakcie trwania semestru, dołączysz do zajęć, a my umniejszymy cenę kursu o lekcje już zrealizowane.
  wybierz kurs:
  EXPRESSOSTATNI DZWONEK
  wybierz język, którego chcesz się uczyć:
  niemieckiangielski
  wybierz dni, w które chcesz się uczyć:
  wtorekczwarteksobota
  wybierz godziny, w których chcesz się uczyć :
  09:00-11:1516:30-18:45
  tryb nauki:
  onlinestacjonarnie
  płatność:
  całośćw 4 ratach
  kontynuuję naukę z roku poprzedniego:
  taknie
  byłem już uczniem W SJO OMNIBUS:
  taknie
  Mam już certyfikat na poziomie:


  zapis na kurs – krok 2
  określ swój poziom

  Aby możliwie jak najlepiej dobrać dla Ciebie, przygotowaliśmy test. Dzięki temu będziemy widzieć, co już wiesz, a co jest jeszcze przed Tobą. Pamiętaj, żeby uzupełnić go uczciwie i samodzielnie, a identyczne dane osobowe pomogą połączyć wynik z informacjami z formularza.

  Jeżeli masz już certyfikat lub kontynuujesz naukę w naszej szkole możesz pominąć ten krok.

  zapis na kurs – krok 3
  podsumowanie

  Teraz nasza kolej. Przeanalizujemy wynik testu i połączymy go z danymi z formularza. Postaramy się zrobić to jak najszybciej, ale prosimy o dzień lub dwa cierpliwości. Podamy mailowo dostępne terminy grup, sugerowany poziom rozpoczęcia nauki oraz proces zapisu na kurs.

  10% rabatu dla

  uczniów i studentów

  osób z polecenia Kursantki/a SJO

  osób kontynuujących naukę

  osób wpłacających jednorazowo

  Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował kurs? Wybierz tryb nauki oraz przysługujące Ci rabaty (możesz uzyskać maksymalnie 20% niższą cenę)
  Jeżeli zdecydujesz się na płatność ratalną, podaną kwotę podziel przez 4.

  W programie zajęć uwzględnione są praktyczne wskazówki przedstawione w informatorze maturalnym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

  Podczas lekcji rozwijane są wszystkie sprawności językowe, tak by Kursanci byli przygotowani nie tylko do egzaminu, ale również do używania języka w praktyce.

  Kurs MATURA 2023 –
  nic Cię nie zaskoczy.

  Do zobaczenia niebawem!