PODTRZYMANIE KONTAKTU
Z JĘZYKIEM

Czy przerwa w nauce języka musi oznaczać porażkę?
Skądże, wręcz przeciwnie!

Nie powinniśmy całkowicie rezygnować z kontaktu z językiem i narażać się na utratę ciężko wypracowanych umiejętności.

Jeśli zależy Tobie na utrzymaniu kontaktu z językiem, a osiągnąłeś już jakiś poziom zaawansowania i nie chcesz, aby Twój język „zesztywniał”, ten kurs to doskonały sposób na podtrzymanie umiejętności mówienia.
Zajęcia przeznaczone dla każdego, kto odczuwa, że stracił lub może stracić dużo ze swobody posługiwania się językiem i chce to nadrobić/ wyprzedzić.

To idealne rozwiązanie dla osób zajętych, z ograniczonymi zasobami czasowym, które jednak odczuwają potrzebę systematycznego posługiwania się językiem dla podtrzymania swoich kompetencji. Swobodne mówienie w języku obcym jest bowiem sprawnością, która wymaga systematycznej opieki poprzez regularną praktykę.

Dlaczego warto wybrać kurs podtrzymanie kontaktu z językiem?

standardy kursów semestralnych

1 POZIOM ZAAWANSOWANIA = 4 SEMESTRY = 2 LATA NAUKI
1 SEMESTR = 30 x 45 MINUT = 4 MIESIĄCE

opieka metodyka, kontrola jakości zajęć

konsultacje indywidualne z Lektorem

gwarantowany progres wiedzy w ciągu 4/8 miesięcy

lekcje odbywają się online lub stacjonarnieWedług statystyk wśród postanowień noworocznych Polaków najczęściej pojawia się: “Nauczyć się mówić swobodnie w języku angielskim lub w innym języku obcym”. Ze SJO OMNIBUS masz szansę zrealizować to postanowienie!

Kursy językowe Podtrzymanie kontaktu z językiem to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na uczestniczenie w zajęciach dwa razy w tygodniu. Z myślą o takich Kursantach przygotowaliśmy specjalną ofertę spotkań w wariancie “bez pośpiechu”.
Tego rodzaju lekcje skierowane są do osób znających język obcy na każdym poziomie, które nie mają zbyt wielu okazji do aktywnego ćwiczenia języka.

W ciągu 15 zajęć (po 90 minut) rozłożonych na czas 4 miesięcy przypomnisz sobie — lub poznasz — słowa, zwroty i wyrażenia niezbędne do prowadzenia swobodnych rozmów w języku obcym w codziennych sytuacjach.

FAQ – podtrzymanie kontaktu z językiem

Zapisując się w trakcie trwania kursu nic nie tracisz! Dołączysz do zajęć, a my umniejszymy cenę kursu o lekcje, na których Ciebie nie było. Nauczyciel zadba o to, abyś mógł dowiedzieć się co już realizowano i płynnie rozpocząć naukę języka niemieckiego lub angielskiego w grupie.

SEMESTR

zimowy 2022/2023

 letni 2023

czas trwania 

24.10.2022-18.02.2023

20.02.2023-15.06.2023

zapisy od

01.09.2022

30.11.2022

intensywność zajęć/ tydzień

1x 90 min.

dni zajęć

poniedziałek, wtorek, środa,

czwartek, piątek, sobota

godziny zajęć

08:00-09:30

11:00-12:30

16:30-18:00

19:00-20:30

wielkość grupy

5-7 osób

tryb

online lub stacjonarnie

poziomy

A1-C2

Ilość godzin w semestrze

30 (1 godzina = 45 min.)

możliwość płatności w ratach  

TAK

cena od 

624 PLN

materiały do nauki

20% rabat na podręcznik i ćwiczenia 

Dlaczego My?

“Przy wyborze szkoły językowej najważniejsza jest jej renoma, potwierdzona opiniami Kursantów, a także kadra lektorska. Jeżeli szkoła specjalizuje się w kursach egzaminacyjnych, czy też posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów międzynarodowych oznacza to, iż posiada zespół o najwyższych kwalifikacjach.

Naszym największym i najsilniejszym atutem jest właśnie kadra lektorska – wysoko wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem filologicznym, odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.”

Metodyk SJO OMNIBUS

zapis na kurs – krok 1
zarezerwuj miejsce w grupie

Pierwszym krokiem jest wypełnienie poniższego formularza.
Dzięki tym informacjom łatwiej będzie nam dopasować dla Ciebie optymalną grupę. Jeżeli zapisujesz się w trakcie trwania semestru, dołączysz do zajęć, a my umniejszymy cenę kursu o lekcje już zrealizowane.
  wybierz język, którego chcesz się uczyć:
  niemieckiangielski
  wybierz dni, w które chcesz się uczyć:
  poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
  wybierz godziny, w których chcesz się uczyć:
  08:00-09:3011:00-12:3016:30-18:0019:00-20:30
  tryb nauki:
  onlinestacjonarnie
  płatność:
  całośćw 4 ratach
  kontynuuję naukę z roku poprzedniego:
  taknie
  byłem już uczniem W SJO OMNIBUS:
  taknie
  Mam już certyfikat na poziomie:


  zapis na kurs – krok 2
  określ swój poziom

  Aby możliwie jak najlepiej dopasować Cię do grupy, przygotowaliśmy test. Dzięki temu będziemy widzieć, co już wiesz, a co jest jeszcze przed Tobą. Pamiętaj, żeby uzupełnić go uczciwie i samodzielnie, a identyczne dane osobowe pomogą połączyć wynik z informacjami z formularza.

  Jeżeli masz już certyfikat lub kontynuujesz naukę w naszej szkole możesz pominąć ten krok.

  zapis na kurs – krok 3
  podsumowanie

  Teraz nasza kolej. Przeanalizujemy wynik testu i połączymy go z danymi z formularza. Postaramy się zrobić to jak najszybciej, ale prosimy o dzień lub dwa cierpliwości. Podamy mailowo dostępne terminy grup, sugerowany poziom rozpoczęcia nauki oraz proces zapisu na kurs.

  10% rabatu dla

  uczniów i studentów

  osób z polecenia Kursantki/a SJO

  osób kontynuujących naukę

  osób wpłacających jednorazowo

  Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował kurs? Wybierz tryb nauki oraz przysługujące Ci rabaty (możesz uzyskać maksymalnie 20% niższą cenę)
  Jeżeli zdecydujesz się na płatność ratalną, podaną kwotę podziel przez 4.

  KONTAKT Z JĘZYKIEM
  – gdy chcesz działać zgodnie z planem.

  Podejście eklektyczne w nauczaniu języka niemieckiego pozwala łączyć różne metody i dobierać je w procesie nauczania, modyfikując każdorazowo w zależności od składu grupy.

  Co to znaczy?
  Przez cały okres trwania kursu masz możliwość kontaktu ze swoim Lektorem, który oprócz realizacji zajęć grupowych, dba o indywidualne podejście do każdego z maksymalnie 7 uczestników kursu.

  Kursy przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia (ze względu na tematykę materiałów dydaktycznych).
  Osoby poniżej 16 roku życia zapraszamy serdecznie również, ale ze świadomością trochę zwiększonego stopnia trudności tematyki zajęć.

  Do zobaczenia niebawem!