SEMESTR ZIMOWY
JĘZYK ANGIELSKI

“systematyczna nauka daje trwałe efekty – dobry plan to solidne fundamenty”

Dlaczego warto wybrać kurs semestralny języka angielskiego?

Kursy semestralne są rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie regularność w nauce i umiarkowaną intensywność zajęć. Trzydzieści lat doświadczenia w prowadzeniu grupowych kursów języka angielskiego pozwola nam na wypracowanie metody nauczania łączącej w sobie: podejście indywidualne ze standardami międzynarodowych wymogów egzaminacyjnych.
Lekcje języka angielskiego prowadzone są przez najbardziej zaufanych i najdłużej współpracujących ze szkołą Lektorów.

Zapisy na semestr zimowy 2022/2023 rozpoczynamy 22 sierpnia

Kursy języka angielskiego są pod opieką Metodyka, który kontroluje jakość prowadzonych zajęć. Po trzech latach prowadzenia zajęć online wprowadziliśmy zasadę, że każdy z uczestników grupowych kursów języka angielskiego oprócz lekcji w grupie będzie miał gwarantowana 1 konsultację indywidualną z lektorem na miesiąc. Rozwiązanie to ma na celu indywidualizację potrzeb każdej osoby, wyrównanie w trakcie trwania kursów poziomu, dostarczenie dodatkowych materiałów osobom, które szybciej się uczą, chcą przyspieszyć swój progres językowy.

Przy semestralnych kursach języka angielskiego online oddajemy do dyspozycji Kursantom naszego Informatyka, który jest dostępny telefonicznie i mailowo. W razie potrzeby połączy się zdalnie i doradzi jak poradzić sobie z kwestiami technicznymi (połączenie, jakość dźwięku, obrazu, itd.).

Najważniejsze informacje o kursach języka angielskiego – semestr zimowy 2022/2023.

coming soon

Dokładnie taki sam wymiar nauki

Kursy języka niemieckiego prowadzimy na poziomach A1-C2. Tworząc grupy kierujemy się Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, który gwarantuje uniwersalność wiarygodnego porównania nabytych umiejętności. Przeprowadzamy testy i rozmowę z lektorem (online) przed zapisem na wybrany termin grupy.

Nauka semestralna języka angielskiego – gdy chcesz działać zgodnie z planem.

Podejście eklektyczne w nauczaniu pozwala nam łączyć różne metody i dobierać je w procesie nauczania, modyfikując każdorazowo w zależności od jej składu.

Co to znaczy?
Przez cały okres trwania kursu semestralnego masz możliwość kontaktu ze swoim Lektorem, który oprócz realizacji zajęć grupowych, dba o indywidualne podejście do każdego z maksymalnie 7 uczestników kursu. Małe grupy to indywidualne podejście.

Kursy przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia (ze względu na tematykę materiałów dydaktycznych).
Osoby poniżej 16 roku życia zapraszamy serdecznie również, ale ze świadomością trochę zwiększonego stopnia trudności tematyki zajęć.

Jak mierzyć postępy? Jak zaplanować naukę?

POZIOM

SEMESTR

CZAS

CERTYFIKAT

UZNAWALNOŚĆ

C2

2 semestry

6 rok nauki

Proficiency (CPE)

jest dyplomem wysoko cenionym w życiu zawodowym jako świadectwo znakomitego opanowania języka angielskiego. Dyplom na poziomie C2 zwalnia z egzaminu wstępnego z języka angielskiego na uczelniach

C1

2 semestry

5 rok nauki

Advanced (CAE)

honorowany przez pracodawców na całym świecie. Otwiera drogę do niektórych uczelni w krajach angielsko-języcznych

B2

2 semestry

4 rok nauki

First (FCE)

jest mocną kartą przetargową przy staraniu się o pracę, gdzie wymagana jest znajomość języka na poziomie B2

B1

2 semestry

3 rok nauki

Preliminary (PET)

ceniony przez pracodawców jako potwierdzenie praktycznej, podstawowej znajomości języka angielskiego w codziennym porozumiewaniu się

A2

2 semestry

2 rok nauki

Key (KET)

dokumentuje znajomość języka angielskiego na poziomie A

A1

2 semestry

1 rok nauki

Przedstawione ilości godzin dotyczą nauki na kursie. Do zakładanego progresu wymagana jest nauka własna w zbliżonym wymiarze godzinowym.

zapis na kurs – krok 1
zarezerwuj miejsce w grupie

Pierwszym krokiem jest wypełnienie poniższego formularza.
Lista grup i poziomów będzie dostępna od sierpnia 2022.

zapis na kurs – krok 2
określ swój poziom

Aby możliwie jak najlepiej dopasować Cię do grupy, przygotowaliśmy test.
Dzięki temu będziemy widzieć, co już wiesz, a co jest jeszcze przed Tobą. Pamiętaj, żeby test uzupełnić uczciwie i samodzielnie, a identyczne dane osobowe pomogą połączyć wynik z informacjami z formularza.

Jeżeli masz już certyfikat lub kontynuujesz naukę w naszej szkole możesz pominąć ten krok.

zapis na kurs – krok 3
zapoznaj się z regulaminem

jasne zasady – wiarygodna współpraca

zapis na kurs – krok 4
podsumowanie

Teraz nasza kolej. Przeanalizujemy wynik testu i połączymy go z danymi z formularza. Postaramy się zrobić to jak najszybciej, ale prosimy o dzień lub dwa cierpliwości, ponieważ otrzymujemy wiele zgłoszeń.

W mailu, który od nas otrzymasz, znajdzie się podsumowanie, proponowany plan oraz dane do płatności.

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował kurs?

Od sierpnia 2022 będziesz mógł sprawdzić poniżej cenę kursu wybierają odpowiedni rabat i formę płatności (jednorazowo lub w ratach).

Do zobaczenia niebawem!