Kursy „Grupa na życzenie” to indywidualne rozwiązanie dla grupowych zajęć. Są to specjalnie projektowane kursy dla grupy znajomych, którzy:

– stawiają sobie taki sam cel nauki,
– są na tym samym lub zbliżonym poziomie zaawansowania,
– akceptują ten sam harmonogram zajęć.

małe grupy – duże korzyści

Kursy grupowe na życzenie prowadzimy dla 2, 3 lub 4 osób. W tak niewielkiej grupie dynamizujemy i optymalizujemy naukę języka obcego, dając jednocześnie każdemu indywidualne szanse na aktywne uczestnictwo w zajęciach, a perspektywicznie – osiągnięcie założonego celu.

JAK ZORGANIZOWAĆ GRUPĘ NA ŻYCZENIE

Krok 1 – prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego

Krok 2 – zaprojektujemy kurs specjalnie dla Was:
– przeprowadzimy testy kwalifikacyjne (pisemne i ustne) oraz analizę potrzeb;
– opracujemy szczegółowy program kursu i dobierzemy najlepsze materiały dydaktyczne;
– uzgodnimy harmonogram kursu.

Cena kursu jest określana indywidualnie z grupą i zależy od wielu czynników, np. od wielkości grupy, długości i intensywności czy rodzaju kursu.
Wszyscy uczestnicy grupy na życzenie otrzymują dostęp do Wirtualnego Sekretariatu.

JAKI KURS WYBRAĆ?
Poniżej przedstawiamy kilka propozycji z naszej oferty, jednak na życzenie opracujemy dowolny rodzaj kursu, aby sprostał indywidualnym potrzebom*.

Kurs konwersacyjny (16+)
Kursy konwersacyjne to kursy dla słuchaczy zaawansowanych B2 i C1, którzy nie chcą stracić kontaktu z językiem. Rozwijają one praktyczne umiejętności i poszerzają znajomość używanego czynnie słownictwa.

Kurs ogólny z elementami biznesu
łączy w sobie naukę wszystkich sprawności językowych oraz gramatyki i słownictwa ogólnego z nauką specjalistycznego słownictwa biznesowego. Dodatkowo uczestnicy zajęć rozwijają umiejętności przydatne w prowadzeniu interesów: np. negocjacji, prezentacji, prowadzenia korespondencji, itp.

Warsztaty biznesowe
oferta skierowana do osób, które posiadają odpowiednie umiejętności językowe, jednak mają problemy z przełamaniem bariery komunikacyjnej w sytuacjach biznesowych. W trakcie zajęć uczestnicy poszerzają i ugruntowują słownictwo typowe dla rozmów biznesowych oraz ćwiczą jego użycie w licznych symulacjach językowych.
Przykładowe tematy warsztatów biznesowych: „Efektywne telefonowanie”, „Prezentacje”, „Negocjacje”, „Podróż służbowa”.

Kurs Maturalny
Kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym są idealną propozycją dla przyszłych maturzystów: ugruntowują wiedzę gramatyczno-leksykalną oraz równomiernie rozwijają sprawności komunikacyjne i techniki egzaminacyjne według zaleceń sylabusa maturalnego.
Uczestnik otrzymuje raport z postępów w nauce w połowie kursu i na jego zakończenie. Będą to dokumenty ze szczegółowym opisem osiągnięć i zaleceń w poszczególnych sprawnościach językowych.

*Rodzaje kursów wymienione na tej stronie są jedynie przykładem i nie stanowią oferty handlowej.

Sprawdź swój poziom*

*Link do testu poziomującego dotyczy tylko niemieckiego i angielskiego.